Google+

Bońkowski Consulting Krzysztof Bońkowski

Firma Bońkowski Consulting założona została pod koniec grudnia 2007 roku w Serocku, nad przepięknym Zalewem Zegrzyńskim. Jej założycielem jest Krzysztof Edward Bońkowski, trzeźwo myślący analityk i pełny emocji podróżnik.
 
Firma od początku działalności koncentrowała swą działalność na szeroko pojętym doradztwie biznesowym, ze szczególnym uwzględnieniem finansowania działalności z pomocą funduszy europejskich. Do tej pory udało nam się zrealizować kilkadziesiąt projektów doradczych, o czym świadczą nasze liczne referencje.
 
Już w pierwszym kwartale naszej działalności zainicjowaliśmy ważne dla nas programy strategiczne, polegające na budowie współpracy pomiędzy sektorem prywatnym i publicznym wraz z sektorem nauki w ramach projektów:

 

  • Partnerstwo-Publiczno Prywatne dla rozwoju Polski
  • Klaster E-Biznesu - eBiznes Club

 

Nasz rozwój doprowadził do podziału kompetencji w strukturach regionalnych. Działania te  podjęte w trzecim kwartale 2008 roku mają na celu uporządkowanie zadań wewnątrz organizacji oraz podwyższyć jakość świadczonych usług.
 
W chwili obecnej, specjalizacje oddziałów przedstawiają się następująco:
 
Siedziba główna:
Serock - Doradztwo i Fundusze Unijne
 
Oddziały regionalne:
Warszawa - Badania i rozwój
Dzierżenin - Szkolenia i spotkania motywacyjne
 
Ciągły rozwój naszej firmy odbywa się również przy wsparciu funduszy unijnych. W 2009 roku otrzymaliśmy fundusze na rozwój z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. W kolejnych latach planujemy dalsze inwestycje, w szczególności w obrębie Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka i ICT.